موزیک مرکزی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و همچنین در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است آهنگ های سایت کاملا مجاز بوده و موزیک های قرار گرفته شده با کسب رضایت صاحب اثر بوده
دانلود آهنگ جدید ایرانی و پر طرفدار با لینک مستقیم و با دو کیفیت متفاوت

موبایل مرکزی

شایعه مهاجرت رضا شیری تایید شد

6 دسامبر 2020

شایعه مهاجرت رضا شیری تایید شد

رضا شیری: می خواهم به سبکی که دلم می خواهد زندگی کنم

رضا شیری

موزیک مرکزی – شایعه‌های مهاجرت یکی دیگر از خوانندگان موسیقی پاپ هم تایید شد. به تازگی «رضا شیری» در جریان یک لایو اینستاگرامی که با «مسعود صادقلو» داشت این موضوع را رسماً تایید کرد. او  برخلاف سایر خواننده‌هایی که طی چند ماه اخیر مهاجرت کرده‌اند خروجش از کشور بدون حاشیه و گلایه بود. رضا شیری در بخشی از آن لایو گفت:«به مادرم گفتم که تنها یک چیز من را به ایران برمی‌گرداند و آن هم اشک‌های تو است. من 37 سال به این مملکت خدمت کردم و این مملکت هم به من خدمت کرده است. من فرار نکردم و پشت به وطن نکردم. وزارت ارشاد چهار سال من را ممنوع‌الکار کردند ولی حلالشان کردم. من بعد از آهنگ «بزن زیر گریه» برای کنسرت اقدام کردم و اگر اجازه می‌دادند من از خوانندگان نسل اول کنسرت‌ها می‌شدم. به واسطه چهار سال ممنوع‌الکاری با خاک یکسان شدم. من نه فرار کردم و نه از مردم ایران بدی دیدم. من از شکم سیری آمدم و فرار نکردم. من بچه ایران و فرزند ایران هستم.»

 

رضا شیری در دهه هشتاد با آهنگ بزن زیر گریه به شهرت رسید. اثری که توانست در دورانی که خبری از شبکه‌های اجتماعی نبود میان مخاطبان دست به دست شد و بازخورد زیادی برایش به دنبال داشت. اما او نتوانست روند موفقیت‌های آن اثر را در عرصه مجاز دنبال کنید. رضا شیری طی سال‌های اخیر موفق به برگزاری کنسرت‌هایی در تهران و شهرهای دیگر شده بود و روند انتشار آهنگ‌هایش را هم به صورت منظم دنبال می‌کرد. حالا باید دید سرنوشت جدیدترین مهاجر موسیقی ایران در کشور ترکیه چگونه خواهد بود و چه مسیری را دنبال می‌کند.


لینک کوتاه مطلب

https://musicmarkazi.com/?p=21495

برچسب ها

آهنگ های مشابه