موزیک مرکزی جهت رشد و ترویج موسیقی ایرانی و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و همچنین در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی ثبت گردیده است. لطفا با نظرات و پیشنهادات خود از ما حمایت کنید

اعضای پازل بند بازیگر شدند

18 جولای 2020

اعضای پازل بند بازیگر «گل به خودی» شدند

هم اکتون میتوانید از رسانه موزیک مرکزی، خبر بازیگر شدن اعضای گروه پازل را مطالعه کنید.

پازل بند

 

موزیک مرکزی – اعضای گروه پازل برای اولین‌بار در یک فیلم‌سینمایی بازی می‌کنند. به گزارش «موزیک مرکزی» این روزها فیلمبرداری فیلم‌سینمایی «گل به خودی» در جریان است و «علی رهبری» و «آرین بهاری» اولین تجربه بازیگری خود را پشت سر می‌گذارند. آنها علاوه بر حضور مقابل دوربین، موسیقی متن این فیلم به کارگردانی «احمد تجری» و تهیه‌کنندگی «علی قائم مقامی» را هم ساخته‌اند. در جریان این فیلم‌سینمایی هم از یکی از آهنگ‌های جدید گروه پازل رونمایی خواهد شد. براساس اعلام دست‌اندرکاران پروژه گل به خودی، فیلمبرداری این فیلم به نیمه رسیده است. شقایق فراهانی، ستاره حسینی، مهسا ایرانیان، شادی عزیزی و غزاله اکرامی از جمله هم‌بازی‌های اعضای گروه پازل هستند.

چالش جدید اعضای گروه پازل در حوزه سینما در حالی رقم می‌خورد که آرین بهاری و علی رهبری از جمله گروه‌هایی هستند که همیشه در زمینه تصویر فعال هستند. آنها تا کنون برای چند آهنگ خود موزیک‌ویدیوهایی تولید و منتشر کرده‌اند اما محک جدی در حوزه تصویر و حضورشان در حوزه بازیگری قطعاً با نظرات گوناگونی مواجه خواهد شد.

شما با ورود خوانندگان به دنیای سینما موافقید ؟


لینک کوتاه مطلب

https://musicmarkazi.com/?p=2731
موبایل مرکزی

برچسب ها

مطالب مشابه